ZÁSNUBNÍ FOTOGRAFOVÁNÍ, DENDROLOGICKÁ ZAHRADA PRŮHONICE / ENGAGEMENT PHOTOSHOOTING IN PRUHONICE

Průhonická dendrologická zahrada je na jaře nádherná, a tak jsme si ji s Natálií a Jirkou zvolili jako místo jejich zásnubního fotografování. Fotili jsme u kvetoucích sakur, záhonů narcisů nebo v březovém hájku a byla u toho spousta legrace. A protože si mne tito snoubenci vybrali i jako svatební fotografku, měla jsem čest fotit i jejich svatbu. Ta proběhla ve východních Čechách, a vy se na fotky z ní může podívat TADY (přípravy nevěsty v Pardubicích, Vamberku a v Kostelci), TADY na svatební fotografie z obřadu, skupinového focení i portrétování novomanželů na Zámku Kostelec nad Orlicí, a TADY na svatební párty a večerní fotoseanci v letovisku Studánka v Rychnově nad Kněžnou. A pár měsíců po svatbě mi oznámili i radostnou novinu, že čekají potomka… A jsem moc ráda, že se mnou chtějí spolupracovat i nadále, takže o adventu proběhlo malé těhotenské fotorande v Praze (více ZDE). Rok se s rokem sešel a já se chystám na focení jejich malého Jiříčka, ještě jednou k narození miminka gratuluji!

Dendrological garden in Pruhonice (close to Prague) is a haven for photographers, especially during the spring time. Natalie and Jiri agreed on my idea to have their engagement photo session in this beautiful surroundings and we were having so much fun taking pictures in this romantic place. I was also their wedding photographer, and the wedding was simply awesome! You can take a look at the photos HERE (bride getting ready in Pardubice, Vamberk and Kostelec), HERE (wedding photos from Kostelec nad Orlici chateau) and HERE (wedding reception and evening photosession in Rychnov nad Kneznou, Studanka Resort). And by Christmastime we met again, this time for a short maternity session in Prague! :-) And I am looking forward to photograph their little son soon!

Pruhonice_Natalie_Jirka016.jpgPruhonice_Natalie_Jirka037.jpgPruhonice_Natalie_Jirka075.jpgPruhonice_Natalie_Jirka090-2.jpgPruhonice_Natalie_Jirka129.jpgPruhonice_Natalie_Jirka162.jpgPruhonice_Natalie_Jirka181.jpgPruhonice_Natalie_Jirka190-2.jpgPruhonice_Natalie_Jirka236-2.jpgPruhonice_Natalie_Jirka299.jpgPruhonice_Natalie_Jirka325.jpgPruhonice_Natalie_Jirka342.jpgPruhonice_Natalie_Jirka375.jpgPruhonice_Natalie_Jirka394.jpgPruhonice_Natalie_Jirka401.jpgPruhonice_Natalie_Jirka491.jpgPruhonice_Natalie_Jirka498.jpgPruhonice_Natalie_Jirka529.jpgPruhonice_Natalie_Jirka537.jpgPruhonice_Natalie_Jirka574.jpg


Share