SVATEBNÍ FOTOGRAFIE U ZÁMKU MĚLNÍK II.ČÁST / WEDDING PHOTOS FROM MELNIK CASTLE PART 2

Druhá část fotografií (první část zde) ze svatby na zámku Mělník. Po slavnostním obědě vyrazili svatebčané směr Praha, kde byla naplánována večerní zábava, a my s Kristýnou a Jakubem měli čas na to jít fotit. Vše uteklo jako voda a byla to fajn zábava, fotili jsme na vyhlídce na soutok řek Vltava a Labe a dokonce jsme přejeli i k němu dolů. U vody sice trochu žrali komáři, ale byl odtud krásný výhled na mělnický vrch a zámek. Pak jsme se ještě přesunuli ke zdymadlu Hořín, kde vznikly celkem netradiční svatební fotografie (a přibyla nám i jedna modelka v podobě kočky :-)). Pak už jsme spěchali na Prahu 6 na oslavu do Pizzerie RedRock, kde byl skvělý raut, díky jednomu z hostů také pěkná fireshow na zahrádce a zábava pokračovala do ranních hodin. Ačkoli jejich taneční parket je dost malý a v jejich prostorách jsou pro fotografy poměrně obtížné podmínky, vznikly tu díky diskokouli také velmi zajímavé taneční fotky nevěsty a ženicha. Posuďte sami – a pokud se vám moje fotky líbí, budu ráda, když je okomentujete :-) A jestli se vám líbí a budete se vdávat či ženit, budu ráda, když se budu moci stát vaší svatební fotografkou a profesionálně zaznamenat i váš jedinečný svatební den!

Second batch (first one is here) of wedding photos from Melnik chateau. Guests left the castle after the lunch and headed to Prague, where an evening party was scheduled. And newlyweds and my photography team headed to some interesting Melnik locations for shooting great wedding imagery :-))) We took some photos from the Vltava and Labe rivers junction viewpoint and then we drove down to the park and shot some photos with the whole hill and the castle in the background. We even decided to make use of the historical Horin navigation chambers/floodgate and did some very original wedding photography there. The reception took place in Prague and despite the dance-floor was quite small, I managed to get several very cool discoball-lit dancing photos of bride and groom.I hope you like my photos – then do not hesitate to comment! Do you like my photos AND are you going to get married? Then let me be your wedding photographer! :-)


svatbaKristynaJakub_vyber201.jpgc96-svatbaKristynaJakub_vyber204.jpgsvatbaKristynaJakub_vyber206.jpgsvatbaKristynaJakub_vyber207.jpgc2-svatbaKristynaJakub_vyber209.jpgsvatbaKristynaJakub_vyber212.jpgsvatbaKristynaJakub_vyber214.jpgsvatbaKristynaJakub_vyber218.jpgsvatbaKristynaJakub_vyber219.jpgsvatbaKristynaJakub_vyber229.jpgsvatbaKristynaJakub_vyber230.jpgsvatbaKristynaJakub_vyber238.jpgsvatbaKristynaJakub_vyber242.jpgc0-svatbaKristynaJakub_vyber243.jpgsvatbaKristynaJakub_vyber246.jpgsvatbaKristynaJakub_vyber248.jpgc83-svatbaKristynaJakub_vyber249.jpgsvatbaKristynaJakub_vyber252.jpgsvatbaKristynaJakub_vyber253.jpgc67-svatbaKristynaJakub_vyber256.jpgsvatbaKristynaJakub_vyber263.jpgsvatbaKristynaJakub_vyber269.jpgc71-svatbaKristynaJakub_vyber282.jpgsvatbaKristynaJakub_vyber295.jpgsvatbaKristynaJakub_vyber299.jpg


Share