ZÁSNUBNÍ FOTOGRAFOVÁNÍ NA PETŘÍNĚ / PETRIN HILL ENGAGEMENT PHOTOGRAPHY

Nedávno jsem psala o úspěchu své fotografie, na které je blesk sjíždějící do Petřínské rozhledny. Shodou okolností jsem jen pár dní předtím na Petříně s jednou velmi příjemnou dvojicí absolvovala zábavné a pohodové zásnubní focení (nebo chcete-li fotorande). Proč jsme vybrali Petřín? Kromě toho, že se Anička s (V)Láďou přímo na Petřínské rozhledně zasnoubili, byl celý Petřín v květu. Aby ne, v květnu… :-) A je tu tolik zajímavých zákoutí! Nejvíc se nám líbila fialová zahrada se záhony levandulí, kde pozadí tvořila fialová stěna rozkvetlých šeříků, dále zahrada Květnice – její jméno hovoří za vše, na focení jsme také nemohli vynechat ani krásně upravené trávníky v okolí věže, aby i ta na fotkách figurovala. Při své nedávné obhlídce místa ještě před focením jsem objevila zajímavou postavičku na zdi, která byla pravděpodobně výsledkem stavebních úprav v kombinaci s jednoduchým (a geniálním) nápadem nějakého graffiti umělce – u toho pajduláka jsme prostě museli nějakou fotku vymyslet! :-) Dvě hodinky nám utekly jako voda a už teď se moc těším na svou úlohu jejich svatební fotografky – obřad bude probíhat na Zámku Jemniště a oslava na Sázavě.

I love to shoot engagement photosessions in May! Everything is in full bloom – just as it was during our session with Anicka and Vlada, which took place at one of the most romantic places in Prague, Petrin hill. Anna and Vladislav got engaged at the top of the Petrin watchtower (BTW, have you noticed my blog post about this watchtower being hit by a lightning?), so Petrin was our first and only choice when thinking about location for our shoot. Plus all those flowers in several nice gardens, nice well-kept lawns, lilac lilacs (syringas) all around… a photographer´s dream! And to work with such a wonderful couple was also a great experience, I couldn´t wait to be their wedding photographer in August, the wedding (ceremony: Jemniste chateau, reception: Sazava) is going to be huge fun I guess :-)

randePetrin_AnickaLada024.jpgrandePetrin_AnickaLada032.jpgrandePetrin_AnickaLada093.jpgrandePetrin_AnickaLada099.jpgrandePetrin_AnickaLada124.jpgrandePetrin_AnickaLada169.jpgrandePetrin_AnickaLada201.jpgrandePetrin_AnickaLada220.jpgrandePetrin_AnickaLada224.jpgrandePetrin_AnickaLada242.jpgrandePetrin_AnickaLada253.jpgrandePetrin_AnickaLada284.jpgrandePetrin_AnickaLada302.jpgrandePetrin_AnickaLada316.jpgrandePetrin_AnickaLada320.jpgrandePetrin_AnickaLada321.jpgrandePetrin_AnickaLada330.jpgrandePetrin_AnickaLada337.jpgrandePetrin_AnickaLada344.jpgrandePetrin_AnickaLada357.jpg


Share