FOTOGRAFIE: KŘTINY V PRAZE (KOSTEL KARLÍN + TANČÍCÍ DŮM) / CHRISTENING PHOTOGRAPHY PRAGUE

U nás není zrovna běžné nechat si profesionálně nafotografovat křtiny svého dítěte, a tak když mne oslovila kamarádka, jestli bych jim takovou zásadní rodinnou událost nevyfotila, ráda jsem tuto netradiční nabídku přijala. Vlastní křest probíhal na Praze 8 v překrásném kostele Sv. Cyrila a Metoděje v Karlíně a následná oslava pak v úchvatném prostředí restaurace Céleste nahoře v Tančícím domě. Fotograf dětí a miminek se musí spoléhat na to, že fotografované děcko bude mít dobrou náladu a nic ho nevyvede z míry a vyšlo to i tentokrát: malá se po celý den chovala přímo ukázkově a nebála se ani pana faráře v kostele, když ji poléval vodou nebo mazal olejem. Statečně pózovala při fotografování se všemi hosty na hromadné fotce na schodech před kostelem i při portrétování s maminkou, tatínkem a kmotrou. Navečer se pak hosté sešli na párty na její počest, kde byla opět středem pozornosti. S rodiči jako správná malá modelka vzorně pózovala na špičce Tančícího domu, ať už s onou pro tento objekt tak typickou kovovou konstrukcí, nebo s kouzelným výhledem na Pražský hrad, Petřín, Vltavu a okolí – odtud je prostě to nejlepší z Prahy vidět jako na dlani! Moc se jí líbila i ledová socha s jejími obrázky, hosté zase ocenili ledový bar :-)) a především fantastické jídlo a pití. Pro trochu modelingu jsem pak přemluvila i samotnou maminku, protože i po dítěti má postavu naprosto skvělou a když už byla tak krásně oblečená a nalíčená, bylo by to škoda v tak zajímavé lokalitě nevyužít. :-)

I had the honor to photograph christening of a little baby girl of my friend. The ceremony itself was taking place in the majestic church of Saints Cyril and Methodius in Karolinenthal, Prague, and the party was at the Céleste restaurant in famous Dancing House in downtown Prague. Children and baby photographer always has to hope that little model would be in a good mood, and this little angel was just great, all smiles all the time. So I enjoyed every minute of this shooting and we even got a little creative at the top of the Dancing House, where we took some pretty original family photos. Hope you like them!

krtinyViktorieSteklova01blog.jpgkrtinyViktorieSteklova02blog.jpgkrtinyViktorieSteklova03blog.jpgkrtinyViktorieSteklova04blog.jpgkrtinyViktorieSteklova05blog.jpgkrtinyViktorieSteklova06blog.jpgkrtinyViktorieSteklova07blog.jpgkrtinyViktorieSteklova08blog.jpgkrtinyViktorieSteklova09blog.jpgkrtinyViktorieSteklova10blog.jpgkrtinyViktorieSteklova11blog.jpgkrtinyViktorieSteklova12blog.jpgkrtinyViktorieSteklova13blog.jpgkrtinyViktorieSteklova14blog.jpgkrtinyViktorieSteklova15blog.jpgkrtinyViktorieSteklova16blog.jpgkrtinyViktorieSteklova17blog.jpgkrtinyViktorieSteklova18blog.jpgkrtinyViktorieSteklova19blog.jpgkrtinyViktorieSteklova20blog.jpgkrtinyViktorieSteklova21blog.jpgkrtinyViktorieSteklova22blog.jpgkrtinyViktorieSteklova23blog.jpgkrtinyViktorieSteklova24blog.jpgkrtinyViktorieSteklova25blog.jpg


Share