SVATEBNÍ PORTRÉTY – NEVĚSTA NA GOLFU / GOLF COURSE BRIDAL SESSION

Svatební fotograf střední Čechy - Czech wedding photographer

Líbily se vám svatební fotografie z prostředí golfového hřiště v Berouně? Pokud ano, jistě vás zajímalo, jak vypadají ty avizované portrétní fotografie nevěsty, které si zaslouží svůj vlastní příspěvek – tak tady jsou! :-) Doufám, že vás zaujmou stejně jako mne – řadím je mezi to nejlepší, co se mi letos povedlo nafotografovat. :-) Ivana byla jako nevěsta naprosto okouzlující a její zkušenosti s focením a modelingem se v kvalitě výsledných snímků více než pozitivně odrazily. Když jsem si kvůli focení mapovala lokalitu golfového hřiště, našla jsem pár zajímavých míst – třeba plácek s několika vlčími máky, kde jsme večerní portrétování zahájili. Červených květů sice moc nebylo a dotyčný plácek byl už dost zastíněný, ale i tak se pár krásných záběrů podařilo. No a pak už jsme s golfovým vozíkem zajeli na kopec, kde je jedno z nejkrásnějších míst celého berounského hřiště. Rozlehlý soliterní dub vedle fairwaye, modrá obloha a večerní světlo – to bylo pro naše netradiční svatební fotografie to pravé, jako svatební fotograf jsem byla v sedmém nebi :-) Krásná nevěsta Ivana si navíc neopomněla připravit bílý šál (místo závoje) jako rekvizitu, skvěle doplňoval její svatební šaty a ve větru krásně vál…  Díky Ivčo, že jsem mohla fotit vaší svatbu – těší mne to obzvlášť proto, protože sama svatby fotíš a máš na fotografie vysoké nároky!

Did you like the Golf course wedding photos? So you were probably curious about the photos from the golf course bridal session… :-) I hope you are enjoying them as much as I do! Ivana was such a beautiful bride, and her wedding gown was stunning! For the shoot, she coupled the dress with a white scarf, which she used kind of like a veil. We were shooting at two locations, which I discovered during scouting earlier that day. First spot was with red poppies and the second was on the hill, by one of the fairways of the Beroun´s golf course and underneath the majestic solitary oak tree. Thanks Ivana for being such a wonderful model, you were a wedding photographer´s dream come true!

svatbaGolfBeroun0755.jpgsvatbaGolfBeroun0767.jpgsvatbaGolfBeroun0774-2.jpgsvatbaGolfBeroun0785.jpgsvatbaGolfBeroun0790.jpgsvatbaGolfBeroun0796.jpgsvatbaGolfBeroun0800-2.jpgsvatbaGolfBeroun0801-2.jpgsvatbaGolfBeroun0814-2.jpgsvatbaGolfBeroun0826-3.jpgsvatbaGolfBeroun0827-2.jpgsvatbaGolfBeroun0831-2.jpgsvatbaGolfBeroun0835-3.jpgsvatbaGolfBeroun0838-3.jpg


Share