SVATBA NA KONI – NEVĚSTA A ŽENICH V SEDLE, LEVÍN/ BRIDE AND GROOM RIDING

Fotografka koní a svateb/ Wedding and equestrian photographerVzhledem k tomu, že jsem známá zároveň jako koňská i svatební fotografka, mám poměrně často možnost obě svoje specializace spojit při “koňských” (chcete-li, tak koňařských) svatbách. Lenku a Petra jsem s jejich teplokrevným valachem Granem fotila ještě když ho měli ustájeného na El Pasu, a jsem ráda, že jsem je mohla fotit i v jejich svatební den, tentokrát už v úžasném prostředí Farmy Levín. Fotografování pro ně domluvila jako překvapení a svatební dar naše společná kamarádka Esther (pokud nejste od koní a tak slavné jméno jako Esther Weberová vám nic neříká, mrkněte na její stránky!), ta jim na svatební vyjížďku domluvila i zapůjčení druhého koně, překrásného appaloosa valacha Falcona. Pro naše focení jsme si vybrali kopec s klusáckou drahou (jak jinak, na Levíně!), uvnitř oválu je totiž krásná louka – a hlavně je z něj úchvatný výhled do okolí. Měli jsme štěstí na slunečné počasí a dramatická oblaka, což jsem při fotografování samozřejmě hned musela využít! Všichni zúčastnění si tuhle odpolední svatební vyjížďku s focením maximálně užili – a já doufám, že zas brzo budu mít příležitost svatbu na koních či s koňmi fotit! :-) Lenko a Petře, ať je váš společný život také taková veselá a šťastná společná vyjížďka!

Being a well-known horse and wedding photographer in the Czech Republic brings along the pleasure to unite my two photography specializations and passions more often – and I love to take photos at equestrian weddings! This time was my shooting presented as a special wedding gift for Lenka and Petr by our mutual friend Esther Weber (if you are a horse person and haven´t heard about her yet, you should check her website) and it took place at Levin Farm, where are their horses kept. The place is just an amazing location with beautiful views, and with the sunny weather and dramatic cloud formations it was the perfect backdrop for this unusual wedding shoot. Lenka was riding her warmblood gelding Gran and Petr got the chance to ride lovely eye-catching appaloosa gelding Falcon. Riders, horses and photographer alike were having great time and I hope that I am going to shoot another “horse” (or equestrian, if you prefere… :-) )wedding soon! 

Levin_svatba02.jpgLevin_svatba03.jpgLevin_svatba04.jpgLevin_svatba05.jpgLevin_svatba06.jpgLevin_svatba07.jpgLevin_svatba08.jpgLevin_svatba09.jpgLevin_svatba10.jpgLevin_svatba11.jpgLevin_svatba12.jpgLevin_svatba13.jpgLevin_svatba14.jpgLevin_svatba15.jpg


Share