FOTOGRAFOVÁNÍ SVATEBNÍCH PŘÍPRAV, PLZEŇ / BRIDE GETTING READY, PILSEN

Bride getting ready in Pilsen, Czech RepublicVzhledem ke všem povinnostem svatební fotografky mám v uveřejňování nových příspěvků (nejen) se svatebními fotkami poněkud skluz, tak se to pokusím trochu dohnat… Dnes pro vás mám sérii fotografií z příprav úžasné nevěsty Lenky – nejen, že (podle mne) vypadá, jako by z oka vypadla slavné zpěvačce Mariah Carey, ale sama je naprosto okouzlující osobnost – pořád usměvavá, milá a chytrá. Dobře si ten Luděk vybral! :-) Focení probíhalo ve vlasovém studiu Design Block v Plzni a kromě výborné kadeřnice se tam nevěstě věnovala i špičková vizážistka a všichni pak na Lence mohli oči nechat… V sérii nemohou chybět ani snímky z oblékání a nezbytného posilňování před tak důležitým rozhodnutím… :-) A já jsem byla nadšená, že u všeho také museli asistovat zvířecí pomocníci, norský lesní kocour a mlsný dlouhosrstý německý ovčák. :-) Na fotky ze svatby v Červeném Hrádku (Plzeň) se podívejte tady a ZDE pak jsou originální svatební portréty aneb když je svatební fotograf kreativní :-)

I can´t help myself… Lenka just looks like a (much) younger sister of Mariah Carey, doesn´t she? :-) And she is also super sweet, cute and irresistible. No wonder Ludek chose her to be his one an only wife! :-) This set of wedding photos comprises of pictures taken at the hair stylist´s and make-up artist´s in Pilsen (Western Bohemia, Czech spelling of the name of the town is Plzen) and also of shots taken during dressing up back home. You can take a look at the wedding photos from Cerveny Hradek, Pilsen and HERE you can find creative wedding portraits we took around Pilsen.

StrakovapripravyPlzen02.jpgStrakovapripravyPlzen03.jpgStrakovapripravyPlzen04.jpgStrakovapripravyPlzen05.jpgStrakovapripravyPlzen06.jpgStrakovapripravyPlzen07.jpgStrakovapripravyPlzen08.jpgStrakovapripravyPlzen09.jpgStrakovapripravyPlzen10.jpgStrakovapripravyPlzen11.jpgStrakovapripravyPlzen12.jpgStrakovapripravyPlzen13.jpgStrakovapripravyPlzen14.jpgStrakovapripravyPlzen15.jpgStrakovapripravyPlzen16.jpgStrakovapripravyPlzen17.jpgStrakovapripravyPlzen18.jpgStrakovapripravyPlzen19.jpgStrakovapripravyPlzen20.jpg


Share

One Comment

  1. Lenka Prunerova 14/10/2011 at 13:28 #

    Magdičko, sluníčko, ty sis mě tu takhle vystavila :o))? A ten článek, co jsi k tomu napsala, ten mě pobavil. Hned jsem to poslala Luďovi:o)). To jen aby věděl, že tam za chvíli určitě taky přibude, a aby taky věděl, koho že to vlastně doma má :o)))).
    Na Velké pardubické jsme tě s Luďou zahlédli:o)! Fotečky máš supr! Krásné záběry. Určitě to pro tebe musel být príma zážitek:o).
    zatím pa, Majdi, a opatruj se;o)
    Lenka