SVATEBNÍ FOTOGRAFIE: ČERVENÝ HRÁDEK / WEDDING IN PILSEN

Silueta novomanželů tancujících na svatební oslavě S nevěstou Lenkou jste se už mohli seznámit v minulém příspěvku s fotografiemi ze svatebních příprav v Plzni (zde). Dnes se podíváme na svatební obřad, který proběhl v Hrádeckém dvoře v Červeném Hrádku u Plzně. Vše se odehrávalo pod širým nebem, které sice bylo zatažené, ale naštěstí nepršelo – a alespoň nebylo nesnesitelné vedro…  Po nezbytném focení skupinek, rozbíjení talíře a obědě přišlo na řadu překvapení od kamarádů ženicha a nevěsty – netradiční svatební dar v podobě nafukovacího člunu a projížďka v něm (ovšem ne na vodě…:-) ) Samozřejmě že jsme také jeli nafotit netradiční svatební portréty novomanželů, ale na ty si budete muset ještě chvilku počkat do dalšího příspěvku… :-) V tomle vás chci ale ještě seznámit s atmosférou, která panovala na večerní párty – a že byla pořádně veselá! Svatební oslava probíhala ve stodole a měla tak velmi rustikální charakter, jako výzdoba nemohly chybět různé chomouty, rozporky a cepy. Naproti tomu večerní párty byla čistě v moderním duchu, kdy stodolu zaplnily blikající světelné paprsky a diskotéka, hudba obstaral DJ Georgano a zábava to bylo opravdu skvělá – doporučuji vyzkoušet! Svatebčany bavil i jako moderátor soutěží a svatební tomboly (ta byla mimochodem opravdu velmi vypečená – Lenka se tedy skutečně překonala!) A ještě malá upoutávka na příště: jako svatební fotograf jsem se opravdu vyřádila – fotili jsme třeba vtipné fotky, jak nevěsta autem poráží ženicha :-) a ke slovu přišlo focení ještě několika dalších dopravních prostředků… Nezapomněla jsem ani na romantiku u rybníka nebo uprostřed pole – podívejte se na tyto originální svatební fotografie ZDE! :-)

If you haven´t met Lenka, take a look here at her getting ready photos. The wedding took place in a small village Cerveny Hradek near Pilsen (Western Bohemia) in a restaurant Hradecky dvur – well, not really IN a restaurant, but outside in a yard. We were lucky it did not rain! But also that it was not too hot either… The reception had a strong rustic feel – even the party was in a barn! Cool, huh? :-) We had an amazing night – great music, great people, great fun! Even had a wedding raffle! :-) But do you think something is missing? Right, my signature original wedding portraits! For them you have to wait a little longer –  I´ll post them next time and I hope you will like them as much as I do (little spoiler: car “accident” of bride running over the groom etc…) Check these creative wedding portraits HERE! :-)

svatbaLenkaLudek02.jpgsvatbaLenkaLudek03.jpgsvatbaLenkaLudek04.jpgsvatbaLenkaLudek05.jpgsvatbaLenkaLudek06.jpgsvatbaLenkaLudek07.jpgsvatbaLenkaLudek08.jpgsvatbaLenkaLudek09.jpgsvatbaLenkaLudek10.jpgsvatbaLenkaLudek11a.jpgsvatbaLenkaLudek12.jpgsvatbaLenkaLudek13.jpgsvatbaLenkaLudek14.jpgsvatbaLenkaLudek15.jpgsvatbaLenkaLudek16.jpgsvatbaLenkaLudek17.jpgsvatbaLenkaLudek18.jpgsvatbaLenkaLudek19.jpgsvatbaLenkaLudek20.jpgsvatbaLenkaLudek21.jpg


Share