FOTOGRAF KONÍ: FRÍSKÁ KLISNA WIETSKE LOIS / HORSE PHOTOGRAPHY: FRIESIAN MARE WIETSKE LOIS

 

Portrait of a friesian mare with long mane

 

Na datum 12. 12. 12 jsem si pro vás připravila fotografie koňské krásky Wietske Lois – tato vynikající fríská klisna má za sebou skvělé výstavní úspěchy a patří mezi ty nejlepší fríské koně v Česku. Její majitelka, Veronika Kuňová, ji opravdu zbožňuje (není divu!) a skvěle pečuje nejen o její vzhled, ale také o její výcvik – ten svěřila jednomu z našich nejlepších drezurních jezdců, Michalu Košťálovi, který Wietske velmi úspěšně připravil na test IBOP, výkonnostní zkoušky fríských koní. Focení ovšem nebylo jen tak obyčejné, fotilo se nejen na památku, ale především kvůli nafotografování propagačních a prezentačních snímků pro nový obchod s koňskou kosmetikou, kterou je Wietske hýčkána, a jejíž je hlavní “tváří”. Povedlo se, a tak můžete výsledek posoudit na stránkách obchodu Krásná hříva – a všimněte si i loga, které je podle hlavní fotky vytvořeno :-) Ačkoli jsem tyto výrobky zatím nemohla vyzkoušet z první ruky, Wietske Lois je se svou úchvatnou hřívou důkazem toho, že podle všeho fungují! :-) Veronika se svou “Fíbí” také zapózovala, a to nejen při focení ilustračních snímků při sprejování hřívy, ale také pod sedlem. A moc jim to slušelo! Svou roli samozřejmě sehrálo i překrásné prostředí Horse Academy Radimovice (u Prahy), kde je na fotografování (nejen) koní skvělé prostředí. Pokud i vy byste měli zájem o nafocení vašich koní nebo dalších zvířat, neváhejte mne kontaktovat a domluvit si svůj termín, budu se na vás těšit!

Wietske Lois is one of the best friesian horses in the Czech Republic and she is also “the face” of the new eshop with mane care products called “Beautiful Mane” – check it out! The photos used on the page are shot by me, Prague horse photographer :-) – and also the logo of the shop is based on one of my pics. Cool! We shot the photos at Horse Academy Radimovice (facility close to Prague), and for some photos even posed Wietske´s owner, Veronika Kunova.

 Horse Photographer Magdalena StrakovaPortrét fríské kobylky Wietske Lois  WietskeLois375 Portrét fríského koně WietskeLois378 WietskeLois379 Fríská klisna Wietske Lois v pohybu Fríský kůň a jeho dlouhá hříva Fríská klisna Wietske Lois, majitelka Veronika Kuňová WietskeLois383 Wietske Lois a Veronika Kuňová Black and white photo of a friesian horse Fríská klisna si užívá ve výběhu Fríský kůň dovádí ve výběhu Friesian mare Wietske Lois galloping free WietskeLois389 Fríský kůň v klusu Wietske Lois v pohybu Running free - black friesian Drezurní jezdec Michal Košťál a fríská klisna Wietske Lois WietskeLois394 Fríská klisna Wietske Lois pod sedlem WietskeLois396 WietskeLois397 Šeltie na koni Hříva fríské klisny v zapadajícím slunci Západ slunce a fríský kůň se svou jezdkyní Krásná hříva - sprej na hřívu


Share