MOJE KALENDÁŘE S FOTOGRAFIEMI KONÍ NA ROK 2013 / MY 2013 HORSE WALL CALENDARS

Už jste v prodejní síti narazili na moje autorské nástěnné kalendáře s fotografiemi koní na rok 2013? Ještě jich posledních pár ve výprodejích zbývá, tak pokud by vás zaujaly, máte poslední možnost si je zakoupit, navíc se slevou :-) (Já je k prodeji ovšem nemám, a vyprodáno je už i u výrobce) Pokud jste kalendář ještě nezaregistrovali, mám pro vás tady alespoň obrázek :-)

Druhý kalendář, který vám dnes prezentuji, bohužel nebyl v běžné distribuci, vydala ho pro své partnery Asociace svazů chovatelů koní České republiky. Nabídka přišla těsně před vánoci, tak se dělal trochu v kalupu, ale myslím, že i tak stojí za to a udělá radost nejen partnerům ASCHK, ale že tato prezentace (kalendář jde i do zahraničí) potěší i majitele zobrazených koní. Jednotliví koně zastupují plemena zastřešená ASCHK a u každého obrázku jsou popisky s uvedením plemene, jménem koně i majitele (případně jezdce). Chtěli byste mít svého koně také v podobném kalendáři, nebo třeba jen mít fotky svého oře na památku a chlubení se přátelům? Pak neváhejte a domluvte si se mnou focení :-) Pro inspiraci se můžete podívat třeba i na moje portfolio fotografky koní (ZDE) :-)

Pár mých fotografií pak ještě navíc můžete nalézt v dalších dvou kalendářích, ale to už nejsou kalendáře autorské, a nejde o koně, ale o kočky :-) Takže pokud byste chtěli nafotit třeba i vaše další čtyřnohé miláčky, ať už kočičí nebo psí, budu jedině ráda! :-) A jen pro navnadění – na rok 2014 bych měla mít autorských kalendářů zatím nejvyšší počet, 3 (možná 4) koňské a 2 kočičí. Jsem nadšená a už se těším, až vám je budu moci představit!

Strakova kalendář koně 2013 Nástěnný kalendář Horses 2013 Kalendář koní ASCHK 2013 Foto Magdaléna Straková Fotografie koní v kalendáři ASCHK ČR 2013


Share