SVATBA/WEDDING ZÁMEK KARLOVA KORUNA – CHLUMEC NAD CIDLINOU

Svatba na zámku Karlova KorunaV dnešním svatebně-fotografickém příspěvku se podíváme na krásnou svatbu Evy a Tomáše na zámku Karlova Koruna v Chlumci nad Cidlinou v Královéhradeckém kraji. Oba snoubence jsme si minule představili při jejich předsvatebním focení ve Stromovce (ZDE) a nakousla jsem, že i na svatbě byl jednou z hojně využívaných fotorekvizit rám z obrazu. Užili jsme si s ním tedy pořádnou dávku legrace, a dokonce se nadšeně zapojovaly všechny generace! :-) Ale to probíhalo až na oslavě… Tak abych začala od začátku! Focení příprav si tentokrát nevěsta přála vynechat, takže jsem začínala až s obřadem, a byla jsem touto lokalitou opravdu nadšená. Karlova Koruna je architektonicky velice neobvyklý zámek, a to jak zvenčí, tak zevnitř. Svatební sál má netradiční kruhový půdorys a krásnou podlahu, takže jsem pro část fotografií zvolila i atraktivní pohled shora – a vznikla tak i zajímavá skupinová fotografie všech svatebčanů. Svatební oběd a následná oslava probíhala přímo v areálu zámku, a to v restauraci Zámecká terasa, odkud jsme se v průběhu dne ještě párkrát vydali  udělat nějaké fotečky – třeba při západu slunce. Tehdy vznikla i jedna tak trochu letecky stylizovaná fotka ženicha a jeho “letících” kamarádů, důvod byl nasnadě – několik z nich (včetně ženicha!) jsou totiž piloti… :-)

As I promised, here are the wedding images of Eva and Tomas, remember them from my last post with engagement photos from Stromovka? They had a beautiful wedding at Karlova Koruna Chateau in Chlumec nad Cidlinou, which is located in Eastern Bohemia. This chateau is very unique, its hall is round-shaped with very interesting floor – so I decided to shoot some of the ceremony pics (the group shot included) from above. Is is also quite a picturesque place from the outside, I simply could not get enough of posing the couple in front of this baroque gem! Wedding reception was held at the restaurant Zamecka terasa, located in the castle´s park. We managed to shoot some photos after the sunset, when the sky was dark with the reddish light over the horizon, which made for quite an interesting background! :-)

svatbakarlovaKoruna02 Výměna snubních prstenů NKrásná nevěsta při přípitku Skupinová fotografie v zámku Karlova Koruna Rodina ženicha a nevěsty před zámkem Karlova Koruna Ženich a nevěsta při polibku před zámkem Novomanželé před zámkem Karlova Koruna Novomanželé pózují na svatební fotografii Nevěsta a ženich - svatba Chlumec nad Cidlinou Novomanželé před zámkem Karlova Koruna Silueta nevěsty a ženicha proti nebi Novomanželé v interiéru zámku Karlova Koruna Ženich a nevěsta na zámku Zámecké variace na svatební fotku Novomanželé s bryndákem před jedením polévky Nevěsta dostává polibek od svatebčana Momentka z prvního tance První společný tanec novomanželů Kamarádka nevěsty chce obejmout Letící piloti na svatbě Ženich pilot má stylové manžetové knoflíčky Ženich a nevěsta po západu slunce Ženich je unášen dámami Noční novomanželský polibek Noční portrét ženicha a nevěsty Svatební ohňostroj Koláž z momentek z focení s rámem Rodina v obraze Jedna momentka ze svatební oslavy


Share