Služby/Services

Nevěsta a ženich / Bride and groomSLUŽBY

Budete se vdávat nebo ženit (případně hledáte pro budoucí novomanžele neotřelý a užitečný svatební dar?) a sháníte svatebního fotografa, který nebude fotit jen další tuctové fotky a nabídne vám něco víc? Někoho kreativního, s nímž vás bude focení bavit a na výsledných snímcích budete vypadat skvěle?
Máte zájem o moderní nepřestylizované portréty v exteriéru, nebo třeba o netradiční dárek pro partnera v podobě vašich svůdných boudoir fotografií? Pídíte se po někom, kdo do posledního detailu zachytí vaši oslavu, seminář, či jinou akci?
Možná toužíte po originálních profesionálních snímcích svého koně, psa či kočky, nebo chcete vytvořit snímky krav do katalogu? Hledáte dekorativní fotografii do interiéru, nebo jen
prostě něco potřebujete nafotit?
Ozvěte se mi a domluvíme si detaily. Pro více informací a podrobnější kalkulaci mi prosím napište pomocí kontaktního formuláře.

K dispozici jsou také dárkové poukazy na fotografování v hodnotách podle vašeho přání.

 

 

Fotografka psů - Dog PhotographerSERVICES

Are you going to tie the knot and are looking for THAT photographer? The one who is creative, fun to work with AND who can produce splendid one-of-a-kind results? Then let me be your 1st choice wedding photographer! I can recommend great locations for your Czech destination wedding (for example my No1 chateau Jemniste near Prague) or I would be more than happy to accompany you to whatever place anywhere in the world, because I love to travel, love to get to know different cultures and love to meet new people!
Are you in Prague (or any other Czech city) for an engagement, honeymoon or just short holiday stay only? So what about some fun photoshooting with unique backdrop or a nice boudoir photosession in a design hotel of your liking? Maybe you are an expat in need of great photos of you, your family, your cat/dog/horse or simply you are looking for experienced Czech photographer who can speak English? Then you´ve come to the right place!
For further details and estimate please use my contact form.
Also, we offer gift certificates for any amount and any PHOTOMLS photography services.