DÁRKOVÝ POUKAZ / GIFT VOUCHER

Hledáte originální dárek pro vaše příbuzné nebo známé k narozeninám, svátku, výročí, svatbě, promoci, narození miminka, významnému úspěchu nebo nějaké další příležitosti? Co takhle věnovat dárkový poukaz na profesionální fotografování? Nejlepším dárkem jsou přece krásné vzpomínky :-)

Na co je možné poukaz využít? Skoro na všechno! Mohu nafotit osobité portréty pro přítele nebo přítelkyni (včetně stylu boudoir), zamilované dvojice, poutavý umělecký dokument  svatebního dne, těhotenská bříška, děti od miminek po školáky, rodinné skupinové snímky na památku, vaše domácí mazlíčky od psů a koček až po koně či krávy, nejrůznější akce a oslavy a mnoho dalšího. Nefotografuji v ateliéru – ten si můžeme přece udělat kdekoliv! Focení by probíhalo na místě zvoleném dle přání fotografovaného a může se jednat jak o exteriér, tak interiér – jde tedy fotit například v historických kulisách Prahy, v ZOO, botanické zahradě nebo některém z parků, u moderních architektonických skvostů nebo třeba i u vás doma.

Dárkový poukaz na mé služby začíná na částce 1000 Kč (tj. půlhodina fotografování, cestovní náklady v rámci Prahy, následné úpravy v počítači, dodání snímků ve vysokém rozlišení na DVD, internetová zaheslovaná fotogalerie), ale můžete ho “nabít” na libovolnou vyšší hodnotu podle vašich preferencí – záleží na tom, zda máte konkrétní představu o ceně daru nebo o typu fotografování, které chcete obdarovanému dopřát. Poukaz může rovněž obsahovat rozšíření o mimopražské cestovní náklady (5Kč/km), retuše v PC, tisk fotografií, zhotovení slideshow, nebo třeba design a výrobu fotoknih nejrůznějších rozměrů. Neváhejte mne kontaktovat a domluvíme všechny podrobnosti, při objednání většího počtu hodin se cena za hodinu fotografování snižuje! Na poukazu se nemusí specifikovat cena, ale například jen typ objednaných služeb a délka fotografování. Vypadá jako pohlednice a po zaplacení ho lze poslat v obálce poštou, nebo pokud na dárek spěcháte, tak si ho po dohodě můžete osobně převzít na Praze 9.

I am offering gift vouchers for my photo services (you can specify desired amount, minimum 1000 CZK for half an hour of shooting, DVD with photos and password-protected web gallery). Please, do contact me for ordering and details.